FX
Razglašeni so zmagovalci nagrad TCA 2018.
Vodi Robin Thede, voditelj pozne nočne oddaje BET Potek z Robin Thede , v hotelu Beverly Hilton na Beverly Hillsu v Kaliforniji, v soboto, Američani je bila najbolj okrašena serija noči.
Vodilna 34. letna podelitev nagrad s štirimi nominacijami je vohunska drama FX, ki se je zaključila letos, prejela pokal Program leta ter izjemne dramske dosežke in individualne dosežke v drami za predstavo Keri Russell.
Dobro mesto domov odnesel izjemne dosežke v komediji, medtem ko je pokojnega Anthonyja Bourdaina Deli neznani osvojil izjemne dosežke na področju novic in informacij. Rita Moreno je bila nagrajena z nagrado za življenjsko delo in sitcom NBC Prijatelji prejel nagrado za dediščino.
Nagrade TCA praznujejo najboljše serije, producente in predstave televizijske sezone 2017–18, po izboru članstva medijske organizacije, ki vključuje več kot 200 profesionalnih televizijskih kritikov in novinarjev iz Združenih držav in Kanade.
Spodaj si oglejte celoten seznam zmagovalcev.
POSAMEZNI DOSEŽEK V DRAMI
jodie comer, Ubijanje Eve – BBC Amerika
Darren Criss, Atentat na Giannija Versaceja: Ameriška zločinska zgodba - FX
Elisabeth Moss, Zgodba o služkinji - Hulu
Sandra Oh, Ubijanje Eve – BBC Amerika
Matthew Rhys , Američani - FX
Keri Russell, Američani – FX **ZMAGOVALEC**
POSAMEZNI DOSEŽEK V KOMEDIJI
Pamela Adlon, Boljše stvari - FX
Rachel Bloom, Nora bivša punca – CW
Rachel Brosnahan, Čudovita gospa Maisel – Amazon **ZMAGOVALEC**
Ted Danson, Dobro mesto – NBC
Donald Glover, Atlanta – FX (zmagovalec 2017 v kategoriji)
Bill Hader, Barry – HBO
IZJEMEN DOSEŽEK PRI NOVICAH IN INFORMACIJAH
Anthony Bourdain: Deli neznani – CNN **ZMAGOVALEC**
60 minut – CBS
Modri planet 2 – BBC Amerika
Oddaja Rachel Maddow – MSNBC
Vietnamska vojna –PBS
Divja divja dežela – Netflix
IZJEMEN DOSEŽEK V RESNIČNOSTI
Veliki britanski pekarski šov –PBS
Nailed It! – Netflix
Projekt vzletno-pristajalna steza - Življenska doba
Čudovito oko – Netflix **ZMAGOVALEC**
RuPaulova Drag Race – VH1
IZJEMEN DOSEŽEK PRI PROGRAMIRANJU MLADIH
Soseska Daniela Tigerja – PBS Kids
Elena iz Avalorja – Disneyjev kanal
Muppet Babies – Disney Junior
Nenavadna ekipa – PBS Kids
Sezamova ulica – HBO **ZMAGOVALEC**
Sofija Prva – Disney Junior
IZJEMEN DOSEŽEK PRI SKETČAH/VARITETNIH ODDAJAH
Celotno frontalno z Samantho Bee – TBS
Jimmy Kimmel v živo – ABC
Prejšnji teden nocoj z Johnom Oliverjem – HBO **ZMAGOVALEC**
Pozno noč s Sethom Meyersom – NBC
Pozna predstava s Stephenom Colbertom – CBS
Sobotni večer v živo – NBC
IZJEMEN DOSEŽEK V FILMIH ALI MINISERIJAH
alias Grace – Netflix
Atentat na Giannija Versaceja: Ameriška zločinska zgodba – FX **ZMAGOVALEC**
Howards End – Starz
Patrick Melrose - Čas za predstavo
Zgodba – HBO
Twin Peaks: Vrnitev - Čas za predstavo
IZJEMEN NOV PROGRAM
Barry – HBO
Counterpart – Starz
SIJ – Netflix
Ubijanje Eve – BBC America **ZMAGOVALEC**
Čudovita gospa Maisel – Amazon
Mindhunter – Netflix
IZJEMEN DOSEŽEK V DRAMI
Američani - FX **ZMAGALNIK**
Krona – Netflix
Dober boj – CBS All Access
Zgodba o služkinji - Hulu
Ubijanje Eve – BBC Amerika
To smo mi – NBC
IZJEMEN DOSEŽEK V KOMEDIJI
Atlanta - FX
Barry – HBO
SIJ – Netflix
Dobro mesto – NBC **ZMAGOVALEC**
Čudovita gospa Maisel – Amazon
En dan naenkrat – Netflix
PROGRAM LETA
Američani – FX **ZMAGOVALEC**
Atlanta - FX
Dobro mesto – NBC
Zgodba o služkinji – Hulu (zmagovalec 2017 v kategoriji)
Ubijanje Eve – BBC Amerika
To smo mi – NBC
NAGRADA ZA ŽIVLJENJSKO DELO:
Rita Moreno
NAGRADA HERITAGE:
Prijatelji -- NBC